@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

DOPRAVA ZADARMO

zavrieť

Športový kočík Britax STRIDER M s hlbokou korbičkou

DOPRAVA ZADARMO

Športový kočík Britax Strider M je vhodný už od narodenia dieťaťa, súčasťou tohto setu je aj hlboká korbička, kočík ešte môžete doplniť o utosedačku typu vajíčko a oboje jednoducho pripevniť na podvozok. Kočík je úzky a ľahký a so športovým sedením ktoré môžete používať po aj proti smeru jazdy sa veľmi ľahko skladá do kompaktného rozmeru. Pohodlnú jazdu zaistí gumové kolesá a odpružený podvozok. Viac informácií

Prečo vybrať Britax STRIDER M

Spoľahlivý kočík do 22 kg

Ľahký a kompaktný kočík na každý deň. Kočík Strider M sa skvele prispôsobí potrebám rastúceho dieťaťa. Na podvozok možno totiž nainštalovať hlbokú korbu, novorodeneckú autosedačku aj športové sedenie. Kočík vám tak bude slúžiť od narodenia bábätka až do jeho 22 kg.


Kompaktné rozmery, nízka váha a ľahké skladanie vám uľahčia každodenný život s bábätkom. Kočík má pevnú konštrukciu, ktorá váži iba 10 kíl. Zložený má kompaktné rozmery 115 x 60 x 87 cm. Pohodlne sa tak zmestí do kufra každého auta, ale oceníte ho aj v prípade, že sa rozhodnete ísť mestskou hromadnou dopravou. Úzky podvozok so šírkou 60 cm vám umožní pohodlne prejsť aj tými najužšími uličkami či medzi regálmi v nákupnom centre.

Kvalitné, gumové kolesá

Hladkú a ničím nerušenú jazdu zaisťujú veľké odolné gumové kolesá s penovou výplňou (predné otočné s aretáciou), doplnená o centrálne odpružený podvozok. Kolesá ľahko zabrzdíte nášľapnou brzdou, ktorá zafixuje obe zadné kolesá do stabilnej pozície, takže pokiaľ budete potrebovať zastaviť v nerovnom teréne, vaše dieťa bude stále maximálne v bezpečí. Kočík má ochranu proti prevráteniu.

Korba s ergonomickým matracom

O komfort a maximálnu bezpečnosť bábätka v prvých mesiacoch sa postará hlboká korbička. Mäkký ergonomický matrac z pamäťovej peny doplnený o bohaté bočné polstrovanie poskytuje ideálne prostredie pre pohodlný odpočinok a zdravý vývoj chrbtice. Súčasťou korbičky je aj predĺžiteľná strieška s UV faktorom 50+, ktorá zaistí ochranu pred ostrým slnečným svitom aj ľadovým vetrom. Prakticky umiestnené vetracie okienko umožňuje cirkuláciu vzduchu v korbe a reguluje tak teplotu vo vnútri. Navyše vďaka nemu vždy uvidíte, čo dieťa práve robí.

Pohodlné a priestranné športové sedenie

Športové sedenie je navrhnuté tak, aby sa v ňom dieťa cítilo pohodlne po celý rok. Pred chladom a vetrom ho chráni polstrované bočnice, pred ostrým slnkom potom predĺžiteľná strieška s UPF 50+. Veľké vetracie okienko potom zaistí dostatočnú cirkuláciu vzduchu. Prakticky riešený systém pásov zaistí nielen bezpečie vášho dieťaťa na ceste, ale aj komfort. Bohato polstrované pásy sú ľahko nastaviteľné a nie je potrebné ich prevliekať. Smer sedenia je možné ľubovoľne nastaviť po alebo protismere jazdy. Nastaviteľná chrbtová opierka a polohovanie opierky na nožičky umožňuje dieťa podľa potreby napolohovať zo vzpriamenej polohy do úplného ľahu.

 • Od narodenie do 22 kg
 • Úzky odpružený podvozok
 • Odolné gumové kolesá, predné s aretáciou
 • Predĺžiteľná strieška s UPF50+
 • Veľký úložný košík s nosnosťou až 7 kg
 • Brzda s indikátorom
 • Jednoduché složenie
 • Rozmery v zloženom stave: 115 x 60 x 87 cm
 • Váha 10 kg
 • Nastaviteľná ergonomická rukoväť z ekokože

Obsah balenie

 • Športový kočík so športovým sedením
 • Hlboká korbička