@@@topBannerStamp

@@@topBannerTextLeft @@@topBannerTextLeftBig

DOPRAVA ZADARMO

zavrieť

Autosedačka Römer DUALFIX M i-Size

DOPRAVA ZADARMO

DUALFIX M i-Size je možné použiť už od 3 mesiacov do približne 4 rokov veku dieťaťa. Vysoko pohodlná, bezpečná autosedačka spĺňa posledné bezpečnostné štandardy. Okrem umiestnenia proti smeru jazdy ju môžete pre deti od 76 cm tiež otočiť po smere jazdy.

Viac informácií

Skladom, vo štvrtok 18.8. u Vás

DOPRAVA ZADARMO vo štvrtok 18.8. u Vás Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

  • In Time - Doručenie po SR 10,00 € Zadarmo vo štvrtok 18.8. u Vás

Cena od 409,86 €

Vlastnosti

Römer DUALFIX M i-Size patrí medzi najmodernejšie autosedačky plniaca novú normu i-Size. Tieto autosedačky vždy vyžadujú systém ISOFIX a sú schválené podľa výšky dieťaťa. Ďalšou podmienkou novej normy je umiestnenie autosedačky v proti smeru jazdy až do 15 mesiacov veku dieťaťa. DUALFIX M i-Size ponúka jazdu v protismere jazdy až do približne 4 rokov. Je určená pre deti od 61 cm (asi od 3 mesiacov), takže umožnia plynulý a bezpečný prechod z autosedačky typu "vajíčko". Pre väčšie deti (od 76 cm) je tiež možné autosedačku otočiť do pozície po smere jazdy.

Veľmi komfortné priestranné mäkké sedadlo s polohovaním do niekoľkých pozícií bude pohodlné malým i väčším deťom. Sedačka je vybavená technológiou SICT inside pre najvyššiu možnú ochranu pri bočnom náraze. Nová generácia 5tich bodových pásov s veľkými neoprénovými chráničmi poskytuje ešte väčšie pohodlie a zároveň vysokú ochranu dieťaťa. Navyše celé sedadlo ľahko otočíte smerom ku dverám auta, takže usadenie dieťaťa a jeho pripútanie je oveľa jednoduchšie ako u iných autosedačiek.

Výškově nastavitelná opěrná noha

Výškovo nastaviteľná operná noha

Operná noha poskytuje dodatočnú stabilitu pre detskú autosedačku pomocou opretia o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčanie a tiež znižuje silu pohybu vpred, ktorá pôsobí na vaše dieťa v prípade nárazu a pomáha tak chrániť vaše dieťa. Pre bezpečnú inštaláciu vo vašom vozidle je operná noha výškovo nastaviteľná. Intuitívny indikátor informuje, kedy je operná noha pevne umiestnená na podlahe vášho vozidla.

Rychle odnímatelný potah

Rýchlo odnímateľný poťah

Počas cesty sa môže stať všetko. Pitie sa môže vyliať a dieťa môže dostať nevoľnosť z pohybu. Práve preto sme navrhli poťah na sedačku, ktorý sa dá oprať a ľahko sa odníma bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste tak mohli rýchlo vyriešiť problém a vrátiť sa na cestu.

Rotace o 360 stupňů

Rotácia o 360 stupňov

Vďaka 360stupňovej rotácii je jednoduché otočiť sedačku z polohy proti smeru jazdy do polohy v smere jazdy a naopak bez toho, aby bolo nutné ju  skladať a znovu nasadzovať. Navyše je sedačku možné ľahko otočiť k otvoreným dverám zaparkovaného auta, aby ste mohli svoje dieťa ľahko usadiť a pripútať. Potom stačí otočiť sedačku späť do požadovaného smeru až zacvakne a môžete vyraziť.

Přizpůsobitelná ochrana proti rotaci

Prispôsobiteľná ochrana proti rotácii

Systém ochrany proti rotácii pomáha predchádzať nakloneniu sedačky v prípade nárazu a dá sa upraviť o celých 8 stupňov. Vďaka tomu môžete sedačku ľahko prispôsobiť operadlu sedadla vo vozidle a poskytnúť tak svojmu dieťaťu 10 % viac miesta na nohy.

Špičková ochrana proti bočnímu nárazu

Špičková ochrana proti bočnému nárazu

Integrovaná technológia SICT inside poskytuje vášmu dieťaťu špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. SICT inside chráni vaše dieťa pred nárazom a zároveň pohlcuje energiu, ktorá na ňu pôsobí. Nemusíte nič prispôsobovať alebo upravovať – SICT inside je pripravená vždy, keď ju potrebujete.

Systém otočného spoje Britax Römer

Systém otočného spoja Britax Römer

V prípade nárazu náš patentovaný systém otočného spoja smeruje silu v prvom rade dole (1), dovnútra sedadla a následne, jemnejšie, dopredu (2), čím výrazne znižuje riziko zranenia hlavy a krku.

Prodloužená pozice proti směru jízdy

Predĺžená pozícia proti smeru jazdy

Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na cestách. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúca energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Keď dieťa cestuje v sedačke orientovanej v smere jazdy je energie vzniknutá pri náraze prenášená nerovnomerne naprieč konštrukciou sedačky a zádržným systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie. Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.

Několik naklápěcích poloh

Niekoľko naklápacích polôh

Pohodlie vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá s niekoľkými naklápacími polohami v smere aj proti smeru jazdy, ktoré sa jednoducho nastavujú a zaisťujú vášmu dieťaťu bezproblémovú cestu.

Hluboké ochranné bočnice

Hlboké ochranné bočnice

Naše mäkké, čalúnené bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

Opěrka hlavy ve tvaru V

Opierka hlavy v tvare V

Naša opierka hlavy v tvare V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vášho dieťaťa a zaistila tak optimálnu ochranu pri bočnom náraze, a zároveň poskytla maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadla a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu.

Kvalitně polstrované neoprenové pásy

Kvalitne čalúnené neoprénové pásy

Naše nové, kvalitné čalúnené neoprénové pásy sa ľahko prispôsobia hrudi vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené pre pranie bez toho, aby ste narušili zádržný systém.

5bodový bezpečnostní pás

5bodový bezpečnostný pás

Veríme, že 5bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútania vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody rozloží bezpečnostný pás silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bokoch a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Pozrite sa na video